Toyota Corolla 1.6

Nová Toyota Corolla 1.6 Valvematic je charakteristická svojím výkonom a výbavou. Zabezpečuje našim zákazníkom prvotriedne pohodlie a komfort z jazdy. Krásny dizajn, množstvo priestoru a tichá jazda.

Toy. Auris Hybrid

Nová Toyota Auris Hybrid prináša revolúciu v jazdení na taxi. Extra tichý rozjazd na elektrine a plynulosť navodzuje zákazníkom príjemný a uvoľňujúci pocit počas celej jazdy. Navyše je v plnej výbave!

Dacia Lodgy (2x)

Dacia Lodgy 1.5 DCI je s obľubou využívané taxi vďaka svojej kapacite a veľkému interiéru. Ponúka7 miest vrátane vodiča. Vďaka tomu ušetria naši zákazníci na jazdnom v "zľave 6 za cenu 1". V našej ponuke ich máme až dve!

Citroën C-Elysée

Nový Citroën C-Elysée 1.6 HDI disponuje veľkým interiérom a taktiež extra objemom v batožinovom priestore. Pre lepší pocit súkromia obsahuje aj tónované sklá. V našej ponuke ich máme dokonca dva!

Akcie

Kováčová (Leona) - 4,50 €
Kováčová (Kúpalisko / NRC) - 5 €
Sliač (Rožok / Gynpor) - 5 €
Sliač (Relez. stanica) - 6 €
Lieskovec (Pošta) - 5 €
Budča (Zvonica) - 5,5 €
Sielnica (Stred) - 7 €
Zolná (Stred) - 7,5 €
Veľká Lúka (Začiatok) - 8 €
Podzámčok (Stred) - 8,5 €
Zvolenská Slatina (Z. Dukát) - 9 €
Očová (M. úrad) - 11 €
B.Bystrica (Ministry) - 15 €

Ceny platia v prípade jazdy "na dohodu" (cena je vopred dohodnutá). Ceny mimo obce Zvolen boli vyrátané k Námestiu SNP 2, Zvolen.

Poloha

Stanovisko taxislužby sa nachádza vedľa Námestia SNP 2, oproti Slovenskej pošte a Slovenskej sporiteľni. Vzdialené je cca. 30m od hotelu Poľana.